خوش‌آمدید. از این که پیکوسایت را برای راه‌اندازی فروشگاه آنلاین خود انتخاب کرده‌اید سپاس‌گزاریم.

در اینجا قوانین و مقرراتی که برای استفاده از خدمات پیکوسایت می‌بایست مد نظر قرار گیرد درج شده است. لازم به ذکر است، ثبت نام در پلتفرم پیکو سایت و استفاده از خدمات پیکوسایت به منزله‌ی پذیرش تمامی بندهای این نوشته است.

اطلاعات هویتی

کاربر متقاضی استفاده از خدمات سایت ملز م است که نام و نام خانوادگی خود را دقیقا مطابق با اطلاعات حساب بانکی خود درج نماید. در غیر این صورت پرداختی‌های فروشگاه تا زمان اصلاح اطلاعات نزد پیکوسایت بلوکه می‌ماند.

شماره حساب، شماره تماس و نام کاربری پیکوسایت می‌بایست متعلق به یک فرد باشد. در صورت عدم تطابق مسولیت عدم واریز مبلغ فروش‌ها بر عهده صاحب فروشگاه است.

اطلاعات هویتی کاربر نزد پیکوسایت کاملا محفوظ است و تنها با دریافت حکم قضایی این اطلاعات در اختیار نهادهای ذیربط قرار داده می‌شود.

در صورت ارتکاب هر گونه تخلف از سمت سایت ایجاد شده توسط پیکوسایت، صاحب شماره تماس ثبت شده در هنگام ثبت نام و ایجاد سایت مذکور پاسخ‌گو و مسئول تخلفات است.

مالی و درگاه پرداخت

پیکوسایت در ابتدای راه‌اندازی سایت یک درگاه پرداخت اشتراکی در اختیار تمامی مشترکین قرار می‌دهد. اما کاربر باید در اسرع وقت نسبت به افتتاح حساب زرین پال اقدام نماید.

تا زمان فعال‌سازی درگاه پرداخت اختصاصی سایت، تمامی مبلغ تمامی سفارشات به درگاه پرداخت مشترک واریز می‌شود و در کیف پول فروشگاه نگهداری می‌شود. صاحب فروشگاه در هر زمان قادر به درخواست تصفیه حساب می‌باشد و نهایتا تا 24 ساعت کاری اعتبار ذخیره شده‌ی فروشگاه نزد پیکوسایت به شماره حساب فروشگاه واریز می‌شود.

سابقه تمامی خرید‌ها، واریزی‌های مشتریان سایت‌ها، درخواست‌های تصفیه حساب صاحبین فروشگاه و واریزی‌های پیکوسایت برای فروشندگان، نزد پیکوسایت نگهداری می‌شود و در صورت بروز هر گونه مشکل و یا تخل محل رجوع قانونی بوده و فروشندگان این سوابق را تایید می‌نمایند.

کالاهای قابل فروش

محصولاتی که در فروشگاه‌های پیکوسایت عرضه می‌شوند می‌بایست تابع قوانین و مقررات کشوری باشند.

مسئولیت عرضه‌ی محصولات مغایر با قوانین کشور بر عهده‌ی صاحب فروشگاه است و پیکوسایت هیچ مسئولیتی از این بابت ندارد.

محتوای سایت فروشگاه‌ها

پیکوسایت جهت نگهداری نرم‌افزاری و سخت‌افزاری فروشگاه‌ها دیتابیس و محتوای تمامی فروشگاه‌ها را در استوریج‌های خود ذخیره می‌نماید و به طور منظم از این داده‌ها پشتیبان‌گیری می‌کند.

پیکوسایت می‌تواند جهت افزایش ترافیک سایت‌های خود، محصولات و مقالات وبلاگ سایت‌ها را در وب‌سایت و صفحات اجتماعی خود با قید لینک سایت بازنشر نماید.

تصاویر، متن‌ها و ویدئوهای قرار داده شده بر روی سایت بایستی مطابق با موازین، مقررات و عرف کشور باشد.

حق نشر © 1401 . طراحی شده با توسط پیکوسایت کلیه حقوق محفوظ است.